remove_red_eye 26106
favorite_border 5
share

پیشنهادهای کاربردی برای برگزاری مراسم عروسی

مراسم عروسی یکی از مهمترین، جذاب ترین، زیباترین و در عین حال پیچیده‌ترین کارهای عروس و داماد است که می‌خواهند مقدمات زندگی مشترک خود را شروع کنند. ازدواج در هر شهر و هر ملیت و کشوری، آداب و رسوم خاص خودش را دارد، منتها همیشه جشن عروسی از بیرون ساده و راحت به نظر می‌رسد و برای کسانی که هر روز بایستی تمام وقتشان را برای پایه‌ریزی و ترتیب دادن آیتم‌هایی مثل رزرو تالار و باغ عروسی، رزرو آتلیه عکاسی و فیلمبرداری، گل فروشی، سالن زیبایی ( مزون زیبایی ) و ماشین عروس و هزاران کار ریز و درشت بگذارند، بسیار سخت و زمان بر است، ولی انگیزه‌ای که آن شب رویایی به عروس و داماد می‌دهد، همه چیز را به گونه‌ای دیگر رقم می‌زند.

ما در این مطلب می‌خواهیم تمام مواردی که در رابطه با عروسی و مراسم عروسی اهمیت دارد را برای شما ارائه دهیم. اگر شما هم در انجام برنامه‌های ازدواج خود تردید دارید پیشنهاد می‌کنیم با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

.

برنامه ریزی هوشمندانه برای برگزاری مراسم عروسی

یکی از نکاتی که قبل از اقدام هر کاری باید انجام دهید، توجه به خودتان می‌باشد. آرام باشید و در برابر هر اتفاقی آرامش خودتان را حفظ کنید. این اتفاق می‌تواند دیر آماده شدن لباس عروستان باشد یا حتی به موقع نرسیدن فیلمبردار. روز عروسی غالبا نگرانی‌های خاص خودش را دارد، به همین دلیل لازم است شما به عنوان میزبان و کسی که باید تا لحظه‌ی آخر مجلس شاد و سرزنده باشد، به همه چیز مسلط باشید و هوشمندانه رفتار کنید.

 

برنامه ریز را برای مراسم خود فراموش نکنید!

برنامه‌ریزی برای مراسم عروسی یکی از سخت ترین کارهایی است که غیر از عروس و داماد کسی نمی‌تواند به آنها کمک کند، منتها منظورمان آشنایان و بستگان است، چرا که گاهی اوقات حتی یادشان می‌رود از شما بپرسند در حال انجام چه کاری هستید، از این رو تنها کسی که می‌تواند به شما در پایه‌ریزی و مدیریت تمام برنامه‌های ریز و درشت عروسی کمک کند و شما تنها نظاره گر باشید، تیم تشریفات می باشد.

گاهی اوقات پرداخت هزینه‌ای ناچیز در برابر داشتن آرامش و واگذاری تمام کارها به طرف مقابل، بالاترین ارزش را دارد، چرا که آن روز برای شماست و تنها روزی است که یکبار در زندگی اتان اتفاق می‌افتد، از این رو اگر برای جشن عروسی خودتان با یک تیم تشریفات هماهنگ شوید، از لحظه به لحظه جشن خود لذت خواهید برد.

 

انتخاب درست و مناسب تالار عروسی

نزدیک بودن تالار و باغ عروسی به آرایشگاه عروس و همچنین گل‌ فروشی و آتلیه، نیمی از دردسرهایتان را کم می‌کند و از طرفی اگر مراسم عروسی شما در یک روز شلوغ هم که باشد، در پشت ترافیک خیابان‌های پرتردد وقتتان هدر نمی‌رود. بدین منظور برای اینکه راحت باشید، حتما آرایشگاه عروس را در نزدیکی آتلیه انتخاب کنید.

 

زمان را مدیریت کنید

اگر قرار است همه‌ی کارها را خودتان یک تنه انجام دهید باید صبح خیلی زود بیدار شوید، چرا که قرار است عروس را به آرایشگاه برسانید و بعد به گل فروشی بروید، یادتان باشد در گل فروشی وقتتان را هدر ندهید و تا ماشین شما آماده شود سراغ مابقی کارهایتان بروید.

 

در روز مراسم عروسی رفتار روزمره و عادی خود را داشته باشید
آن روز، جشن عروسی شماست، بنابراین از هیچکدام از برنامه هایتان جا نمانید و با هیچگونه نگرانی، لحظه‌هایتان را خراب نکنید، همواره لبخند بر لبانتان باشد و خودتان باشید، هر چند که با وجود فیلمبردار و عکاس، مدام در حال ژست گرفتن و عکس و خلاصه پا به پای او باید به جلو روید، ولی باز حواستان به خودتان باشد و خیلی طبیعی رفتار کنید.
برنامه های اضافی و تشریفات غیر ضروری را حذف کنید!
مسلما شما هم برای ازدواج و مراسم عروسی خود، بودجه‌ای درنظر گرفته‌اید، به مراتب برنامه‌هایتان را باید از قبل با توجه به بودجه‌ی خود تعیین کنید، منتها برخی از تشریفات غیر ضروری را از لیست خود حذف کنید، به عنوان مثال اگر کارهای مهمتری دارید و می‌خواهید برای یکسری از کارها مثل آتش بازی یا هلی شاپ، پول بیشتری بپردازید، پیشنهاد می‌کنیم این کار را نکنید.

دیدگاه (1)

  • Jameshoary 2 سالقبل

    Your posts is quite important.

  • ارسال دیدگاه

    message
    email
    person