تیم پشتیبانی روژت با دسته بندی و جمع آوری سوالات پرتکرار مشتریان و پاسخ به آن ها، تلاش خود را برای راهنمایی هر چه بهتر به شما عزیزان فراهم آورده است.
remove_circle_outline
با کلیک بر روی گزینه " ورود / عضویت " که در سمت چپ و بالای سایت وجود دارد می توانید اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق وارد و در روژت ثبت نام کنید.
add_circle_outline
پس از ثبت نام در سایت، با کلیک بر روی قسمت " اضافه کردن آگهی " که در سمت چپ و بالای صفحه اصلی سایت قرار دارد وارد صفحه ثبت اطلاعات کسب و کار می شوید. در این قسمت شما می توانید مواردی را که مرتبط با کسب و کارتان است درج نمایید و در انتها روی قسمت " ثبت کسب و کار " کلیک کرده و منتظر تایید آگهی خود توسط کارشناسان روژت بمانید.
add_circle_outline
در صورتیکه کاربر هنگام ورود به سایت رمز خود را فراموش کرده باشد، بدون نیاز به رمز ورود می تواند با انتخاب گزینه " ورود با کد یکبار مصرف " و وارد کردن شماره تلفن همراه خود، که زمان عضویت آن را ثبت کرده، وارد پنل کاربری خود در سایت روژت شود.
add_circle_outline
روی گزینه " فراموشی رمز عبور؟ " کلیک کنید و شماره موبایل خود را که زمان عضویت در سایت روژت ثبت کردید را وارد نمایید، پس از چند ثانیه کد تایید 5 رقمی برای شما ارسال می شود، کد تایید را در فیلد مورد نظر وارد کرده و پس از تایید، رمز جدیدی را برای ورود به پنل کاربری خود وارد نمایید، سپس از رمز جدیدتان برای ورود به سایت استفاده کنید.
add_circle_outline
کسب و کار شما باید مرتبط با فعالیت روژت بوده و شامل یکی از دسته بندی های اصلی موجود در سایت باشد.

سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید